O nás               Ponuka              Program               Herci               Galéria              Referencie             Kontakt

Počítadlo
Silák Emil
Scenár a réžia: Roman Slanina
Výber hudby a zvuk: Martin Nvoška
Výtvarník scény: Viťo Belan

Obsadenie:
Silák Emil........................................Roman Mihálka
Redaktor, Tréner, Kamelot, Doktor...Peter Szutyányi

Dĺžka predstavenia: 15 - 120 minút
exhibición pre všetkých, ktorí sa neboja zmerať si sily
Zábavno - súťažná šou pre všetky deti a ich rodičov o radosti zo života, šikovnosti pri prekonávaní prekážok každého druhu a bezhlavej odvahe.
Neveríte, že niekto môže byť najrýchlejší, najsilnejší, najobratnejší, najšikovnejší, dokonca aj najkrajší aj keď býva vo vedľajšom vchode (vo vedľajšej ulici/dedine)? Je to Silák Emil.
Trúfate si zmerať sily s Emilom?  Tak neváhajte a do toho!

Náš Emil je najrýchlejším plavcom na suchu, je neprekonateľným pin-pongistom s giga loptičkou, je najvýraznejším cyklistom na stacionárnom bycikli, je najpresnejším v hode papučou do televízora, je jednoducho jednotka vo všetkých možných aj nemožných disciplínach.
Emilko aj najkrajšie na svete spieva, tancuje, žongluje a medzi nami, je pri tom strašne smiešny. Porozmýšľajte a potom povedzte Emilovi, v čom by ste sa mu trúfli vyrovnať!

Emil má trénera, vizážistu, doktora. Otravujú ho sponzori, novinári, manažéri. Každý niečo chce. To je život ako na kolotoči. Napriek tomu si Emil zo všetkým poradí a nájde recept na to, ako prekonať všetky prekážky poľahky. A poradí "ako na to" aj vám.

Silák Emil ....

Silák Emil je silný.
Silák Emil je vtipný.
Silák Emil je očarujúci.
Silák Emil šarmantný.
Silák Emil srší energiou.
Silák Emil má radosť zo života.
Silák Emil zabaví deti aj dospelých.
Silák Emil je vždy a vo všetkom najlepší.

Ponúkame výbušnú zábavu pre celú rodinu.
Program Siláka Emila je plný neočákavných odhalení a má silné povzbudzujúce účinky.

       O nás           Repertoár              Ponuka               Ľudia               Galéria              Referencie             Kontakt
Web Page Maker, create your own web pages.