O nás               Ponuka              Program               Herci               Galéria              Referencie             Kontakt

Nezabudnuteľne šteklivá komédia
Snehová Love Story
príbeh Laily a Seppeho,
pastiera sobov novou metódou
Severský príbeh lásky,
ktorý rozmrazí vaše zmysly
Divadlo Snehová Love Story je predstavením, ktoré stavia na základoch  projektu Jarmočné divadlo. Príbeh sa však prenesie zo slnečného Talianska do severského Fínska. Naša herecká družina po krk v snehu, prináša hrejivú a sýtu zábavu pre diváka každého veku.

Opäť divadlo v kulisách, ktoré priťahujú pohľady z diaľky aj zblízka, spestrí akúkoľvek akciu na snehu pod holým nebom a ostane nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých návštevníkov. Váš areál, voľná plocha alebo priestor na snehu ožije hereckými kreáciami, orginálnym výtvarným riešením, príbehom plným humoru, ktorý má vždy úspech u všetkých vekových kategórií.
Postavy a obsadenie:


Seppe - pastier sobov novou metódou
Lupi - Seppeho najvernejší priateľ
Laila - fúzatá kráska
Madam Jekaterina Fokusničevna - veštica ruského pôvodu
Umelec Borisovič - polárny maliar
Ile - rozprávač

Predstavenie spestrí a dodá neopakovateľnú atmosféru zimným akciám rôzneho druhu: otváranie lyžiarskych sezón, športové preteky, festivaly, kultúrne akcie, karnevaly, firemné akcie a podobné podujatia.
Budete oči vyvaľovať, ako sa dá hrať divadlo pod zimným nebom.
Štyri metre vysoké, štyri metre široké kulisy sa vynímajú na akomkoľvek spevnenom povrchu a akomkoľvek pozadí.
Ozvite sa! Neoľutujete. Roztopíte sa od smiechu.
       O nás           Repertoár              Ponuka               Ľudia               Galéria              Referencie             Kontakt
Web Page Maker, create your own web pages.